× Ти си ГОСТ в момента. Влез в акаунта си за да играеш и ползваш всички екстри в Djagi.
Премахни рекламата
Форум

admin
15 ноември 2011

Съвети как да проверите дали всичко е наред с компютъра ви.

1) Трябва да имате достатъчно място в дяла на който е инсталиран Уиндоуса Ви.
Почти винаги е инсталиран на дял с име „ C: ”.
За Windows XP е добре да имате минимум 1 GB място свободно, а за Windows 7 поне 3-4 GB ( 1GB = 1000 MB)
Съответно ако нямате толкова място е възможно да работи по-бавно компютъра ви и разбира се ако ползвате флаш (както е в игрите на Djagi) да имате забавяне и дори забиване.

2) Инсталиране на Flash player
Първото нещо което трябва да направите е да си свалите Flash player от http://get.adobe.com/flashplayer/
След като сте го свалили затворете всички отврени браузъри (internet explorer, Mozilla firefox ) и го инсталирайте от мястото където е свален flash player-a.
Chrome е най-добре да ползвате, защото той има вграден flash player.

3) Какво е Уеб Браузър?
Уеб браузър е програма, която се използва за разглеждане на уеб сайтове.
Браузъри са: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Safari, Google Chrome,
За най-безпроблемно ползване на сайта препоръчваме да ползвате Google Chrome, (той има вграден flash player)

Премахни рекламата

hari8888
04 февруари 2012

za6to ne me puska da igraq.a samo igrite za edin igra4 otvarq.

anita162
04 април 2012

защо се промени шрифта и немога да играя белот

Banbino
06 април 2012

Вип съм а камерата ми не работи и то само в Джаги,дава само като картичкаемотикона

cocisisa
08 април 2012

защо не ме пуска да играя

scorpo
14 април 2012

@cocisisa - вероятно браузъра ти има проблем с flash player , моля преинсталирай го.

DAPA_74
18 май 2012

емотикона А бе защо не пуснете тема как да подобря работата на моя сайт емотикона

losiat
28 август 2012

Тука някой го е нагряло здраво слънцето.Абе псувате ,ръсите простотии ами научете се поне на български да пишете.Никъде го няма в големите торент др.емотикона сайтове това писане на шльокавица.Веднага го трият.

neli46
08 септември 2012

здр те аз имам голям проблем не мога да си вляза в моят профил даже не знам как да го истрия дава ми друго име емотиконаемотиконаемотиконаемотиконаемотикона

Petyr_Sl
24 януари 2021

Супер сте

Petyr_Sl
24 януари 2021

Супер сте

Не може да публикуваш два пъти подред